O Nas

Nasza Historia

Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku budowlanym od 1994 r. Naszą główną specjalizacją jest wykonywanie termo i hydroizolacji dachów płaskich na każdym rodzaju podłoża (blacha trapezowa, żelbet, dach remontowany) oraz montaż ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych (płyta warstwowa, kasety, kasetony).

Nasza oferta izolacji obejmuje w szczególności: dachy płaskie, płaskie dachy przemysłowe, dachy w odwróconym układzie warstw, żwirowe, zielone, oraz inne pokrycia dachowe zarówno obiektów nowych jak i remontowanych w dowolnej technologii termoizolacji (wełna mineralna, styropian, polistyren ekstrudowany, pianka PIR) i hydroizolacji (membrany PCV, TPO/FPO, EPDM, papy termozgrzewalne i inne).
Doświadczenie zebrane na przestrzeni lat jest gwarantem najwyższej jakości wykonywanych prac. Wykwalifikowana kadra inżynierska zapewnia wysoki standard i szybką realizację wykonywanych przez nas usług. Potwierdzają to liczne referencje i nagrody. Jako nieliczni w Polsce jesteśmy w stanie wykonać dziennie 4000 m2 pokrycia dachu (łącznie z obróbkami).

Oprócz wykonywania izolacji dachów płaskich oferujemy Państwu fachowe doradztwo w projektowaniu dachów płaskich. Zapewniamy optymalny dobór materiałów budowlanych i rozwiązań technologicznych, które gwarantują wieloletnie bezusterkowe użytkowanie dachu płaskiego. W sezonie zimowym oferujemy profesjonalne i szybkie odśnieżanie dachów płaskich.

Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów i działamy na terenie całego kraju obejmując wieloletnim serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym każdą z wykonywanych inwestycji. Wszystko to sprawia, iż nasza firma jest liderem w wykonywaniu izolacji przemysłowych dachów płaskich.

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do nowej siedziby naszej firmy,
znajdującej się w Wołowicach przy ulicy Źródlanej 2.